Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2862
Stary 15.09.2011, 14:45
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Przepis nakazujący przedsiębiorcy rozdawanie za darmo towaru, za który zapłacił jest tak koszmarnie głupi i nieprzystający do obecnych realiów, że nie mogę wyjść z podziwu, że ktoś chce go bronić.
W każdym normalnym kraju mecze europejskie są w otwartych kanałach. Skoro Polsat się zgłosił po transmisje to niech je pokazuje tam gdzie trzeba. Ciekawe jak im sie zwracają mecze LM pokazywane co 2 tygodnie na otwartym Polsacie bo chyba nie są fundacją non-profit.
W każdym normalnym kraju nadawca zarabia na reklamach ale u nas trzeba zarobić podwójnie. Przykład? Walka Adamka z Kliczko
Odpowiedz cytując