Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.09.2011, 14:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co sie powoływać tylko na samo legijne pismo, bo bardzo prawdopodobne, że odbyła się jeszcze rozmowa między Miklasem a Polsatem gdzie ten wylewał swoje żale i sugerował to o czym mówił Borek. Mimo wszystko, ze to tylko dziennikarze wątpliwe, że sam sobie to wymyślił.
Poza tym trzeba mieć niezły tupet aby domagać się transmisji 3 druzyny zeszlego sezonu, kosztem Mistrza Polski.
Ty to dopiero masz jazdy O ile Mario NH mógł się zasugerowac tym co mówili na polsacie, o tyle jestem bardzo ciekaw skąd wyciągnąłeś ten wniosek.
Odpowiedz cytując