Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6468
Stary 15.09.2011, 14:36
Raz w drugiej połowie złamał linie spalonego nie podnosząc się od razu po zablokowanym przez niego strzale, przez to Milito był sam na sam z bramkarzem. Poza tym, cały mecz zagrał bardzo dobrze, co tylko pokazuje, że nie ma partnera w reprezentacji.
Odpowiedz cytując