Marszałek napisał(a):

Tu nie chodzi o to gdzie ty czy ja oglądamy. Ja tam sobie jakoś poradzę

Chodzi o to że niewiele osób sobie to oglądnie w internecie jesli nie będzie tego w ogólnopolskiej tv.
Poza tym prawo powinno być respektowane. Skoro wykupili prawa do transmisji to niech transmitują mecz a nie głupi serial i Galileo Extra