Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2858
Stary 15.09.2011, 14:06
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A Ipla?Ja tam oglądam.
Tu nie chodzi o to gdzie ty czy ja oglądamy. Ja tam sobie jakoś poradzę Chodzi o to że niewiele osób sobie to oglądnie w internecie jesli nie będzie tego w ogólnopolskiej tv.

Poza tym prawo powinno być respektowane. Skoro wykupili prawa do transmisji to niech transmitują mecz a nie głupi serial i Galileo Extra
Odpowiedz cytując