|
ja zawsze wykupuje do jednego meczu. Ale są chyba opcje czasowe,miesiąc czy coś koło tego, i wtedy na mecz się załapiesz. Musisz wykupić dostęp do kanału,na którym będzie szedł mecz.
A co do jakości, to chyba im szybszy net tym lepsza jakość.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|