Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6464
Stary 15.09.2011, 12:17
White Star86 napisał(a):Wyświetl post
Kalu Uche już strzela w barwach Neuchatel Xamax
http://eurorivals.net/neuchatel-xama..._20110913.html
gość musi zapierdzielać co mecz bo gra w klubie którym rządzi tak chory właściciel że się w pale nie mieści co miesiąc gość zwalnia trenera... a ostatnio zwolnił bramkarza po jednym meczu w którym puścił 3 bramki... parodia
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując