Elefant napisał(a):

|
No, nie wiem. Być może jest to przypadkowa zbieżność nicków, ale jeżeli jest to ten sam Dubaj, który na różnych forach turystycznych opisuje swoje wyjazdy to raczej nie jest to Pan z Grójca.
|
A skąd ?
Wg moich informacji to jest kibic Widzewa z Grójca właśnie. Dobrze znany panom z L.

Jego dziewczyna/żona jest Rosjanką.
To raczej nie jest zbieżność nicków.