Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2011, 12:17
Elefant napisał(a):Wyświetl post
No, nie wiem. Być może jest to przypadkowa zbieżność nicków, ale jeżeli jest to ten sam Dubaj, który na różnych forach turystycznych opisuje swoje wyjazdy to raczej nie jest to Pan z Grójca.
A skąd ?

Wg moich informacji to jest kibic Widzewa z Grójca właśnie. Dobrze znany panom z L.
Jego dziewczyna/żona jest Rosjanką.

To raczej nie jest zbieżność nicków.
Ostatnio edytowane przez Ela : 15.09.2011 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując