legion18 napisał(a):

Daleko mi do bronienia przygłupa Mik_asa, ale to raczej ty dorabiasz swoją teorię:
|
Kolego, przytoczyłem słowa Borka po skrótach LM.
Mówił wyraźnie, ze zarzuca się im... oraz że nie faworyzują Wisły. Jeśli już to Polsat dorobił swoją teorię ja tylko przytoczyłem ich słowa.
Zapewne gdyby transmisje miał tvn byłoby tak jak piszesz.