Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2847
Stary 15.09.2011, 12:14
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Daleko mi do bronienia przygłupa Mik_asa, ale to raczej ty dorabiasz swoją teorię:
Kolego, przytoczyłem słowa Borka po skrótach LM.

Mówił wyraźnie, ze zarzuca się im... oraz że nie faworyzują Wisły. Jeśli już to Polsat dorobił swoją teorię ja tylko przytoczyłem ich słowa.

Zapewne gdyby transmisje miał tvn byłoby tak jak piszesz.
Odpowiedz cytując