Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4346
Stary 15.09.2011, 12:12
ziomek, sory, ale bredzisz
po pierwsze co do TVP, to byla juz sytuacja ze TVP miala prawa, ale niezbyt oplacalo jej sie meczow polskich teamow puszczac
po drugie, to Polsat to nie instytucja charytatywna, tylko tv komercyjna
po trzecie, w necie sobie ogladnij...
Odpowiedz cytując