Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2844
Stary 15.09.2011, 11:52
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Tak. Mecz Legii w zakodowanym. Borek wczoraj pozdrawiał ze studia Ligi Mistrzów pana Miklasa. Podobno ten zarzucił im, że faworyzują Wisłę.
Następny mecz będzie pokazywany w otwartym Legii, a Wisły w zakodowanym. Ma to związek z godziną rozgrywania spotkań.
Legioniści oczywiście dorabiają swoją teorię ale jak powiedział szalejący reporter Roman taki jest plan biznesowy.
Daleko mi do bronienia przygłupa Mik_asa, ale to raczej ty dorabiasz swoją teorię:

Szanowny Panie,
Chciałbym wyrazić nasze zaniepokojenie faktem braku transmisji spotkania Ligi Europejskiej PSV Eindhoven – Legia Warszawa na antenie kanału otwartego należącego do Grupy Cyfrowy Polsat, właściciela praw telewizyjnych do pokazywania rozgrywek UEFA Europa League w sezonie 2011/2012.
Gra Legii i Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europejskiej jest niezwykle istotnym wydarzeniem dla kibiców piłki nożnej oraz doskonałą okazją na promocję polskiego futbolu. Ograniczanie dostępności transmisji niezwykle atrakcyjnie zapowiadającego się spotkania, inaugurującego występy zespołów z naszego kraju w tych prestiżowych rozgrywkach, jest dla nas niezrozumiałe. Uważam, że wszyscy wspólnie – kluby, organizacje piłkarskie, media - powinni dołożyć wszelkich starań, aby możliwie najszerzej propagować polską piłkę i budować silną markę naszych klubów.
Zdajemy sobie sprawę z uwarunkowań biznesowych, nie jesteśmy władni by kreować Państwa strategię działań, nie mniej jednak według naszej wiedzy, obowiązek pokazywania meczów polskich drużyn w rozgrywkach pucharów europejskich wynika z przepisów Ustawy o radiofonii i telewizji (art. 20b).
Oczekuję, że biorąc pod uwagę powyższe argumenty podejmą Państwo decyzję o udostępnieniu meczu Legii szerokiej publiczności i czwartkowe spotkanie pokazane zostanie w kanale otwartym.
Z poważaniem


To który fragment mówi o faworyzowaniu Wisły? Zasadniczo to jakby to przyniosło skutek to i Wisła miałaby korzyści, gdyż wszystkie mecze Legii i Wisły byłyby transmitowane w otwartym kanale. Zupełnie inną kwestią jest, że jakby to tvn miał prawa do transmisji to by pacany pewnie wogóle meczów nie transmitowali w otwartym kanale, a Mik_as nawet by się nie zająknął na ten temat.
Odpowiedz cytując