Wyświetl pojedynczy post
Zgoniu
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7611
Stary 15.09.2011, 11:09
Witam, mam pytanie odnośnie transmisji meczu Wisły. Na jakim kanale można będzie zobaczyć mecz? Pozdrowienia z Gdańska!
Odpowiedz cytując