Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Zgoniu
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
7611
15.09.2011, 11:09
Witam, mam pytanie odnośnie transmisji meczu Wisły. Na jakim kanale można będzie zobaczyć mecz? Pozdrowienia z Gdańska!
Zgoniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zgoniu
Znajdź inne posty napisane przez Zgoniu