labtec napisał(a):

|
ej, bez żadnej napinki -ale widzieliście keidyś by któraś z naszych zawodniczek zrobiła kiedy kolwiek wsad ?
|
Trochę odkopuje temat, ale wsad był w meczu gwiazd sezonu 2010/2011 wykonany przez jakąś czarną zawodniczkę, nie pamiętam jaką.