Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2011, 10:51
labtec napisał(a):Wyświetl post
ej, bez żadnej napinki -ale widzieliście keidyś by któraś z naszych zawodniczek zrobiła kiedy kolwiek wsad ?
Trochę odkopuje temat, ale wsad był w meczu gwiazd sezonu 2010/2011 wykonany przez jakąś czarną zawodniczkę, nie pamiętam jaką.
Odpowiedz cytując