Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2843
Stary 15.09.2011, 10:44
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Meczu Legii w TV się nie zobaczy? Tylko nasz pokazują na TV4?
Tak. Mecz Legii w zakodowanym. Borek wczoraj pozdrawiał ze studia Ligi Mistrzów pana Miklasa. Podobno ten zarzucił im, że faworyzują Wisłę.
Następny mecz będzie pokazywany w otwartym Legii, a Wisły w zakodowanym. Ma to związek z godziną rozgrywania spotkań.
Legioniści oczywiście dorabiają swoją teorię ale jak powiedział szalejący reporter Roman taki jest plan biznesowy.
Odpowiedz cytując