Panowie, jest ciekawy mecz dziś w LE - PAOK- Tottenham. Na pierwszy rzut oka trudno wskazać faworyta, ale raczej każdy skłaniałby się ku angolom. Tymczasem:
Cytat:
Rafael van der Vaart jest rozczarowany faktem, że Tottenham nie zgłosił go do rozgrywek Ligi Europy.
- "Spurs" mogli przynajmniej skonsultować się ze mną. To szczególna sytuacja, ale nie pozostaje mi nic innego niż skupić się na meczu ligowym z Liverpoolem - przyznał Holender.
Menedżer Tottenhamu Harry Redknapp zamierza w Lidze Europy dać szansę kilku młodym zawodnikom, jak Harry Kane, Tom Carroll czy Jake Livermore. Z drugiej strony angielski szkoleniowiec chce skoncentrować się na Premier League, w której "Koguty" nie rozpoczęły najlepiej nowego sezonu.
Van der Vaart miał nie grać przez najbliższe sześć tygodni z powodu kontuzji ścięgna udowego, ale ostatecznie będzie gotowy do występu na najbliższe ligowe spotkanie z Liverpoolem.
|
Kurs na 1 spadł z 3,6 do 2,5, bo ....a za późno o tym pomyślałem. W każdym razie, to i tak typ godny rozważenia.