Wojtas napisał(a):

|
Jutro jest szansa wygrac i zaczać gre w LE z wysokiego progu,zwlaszcza ze to moze byc jedna pełna pula trzech punktow ktore w tych rozgrywkach zdobedziemy ;D
|
Mądrze napisane, bo faktycznie porażka w pierwszej kolejce na własnym stadionie z najniżej notowanym z rywali w grupie może okazać się fatalna w skutkach, jeśli chodzi o kolejne spotkania. Zwycięstwo na pewno doda pewności siebie w starciach z Fulham i Twente na Reymonta, bo na wyjazdach to niech już Maaskant się martwi jak ustawi drużynę. Otwartego futbolu raczej nie ma co grać.
