Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.09.2011, 09:44
Aga jest z Głuchołaz i przed Wisłą grała jeszcze w smsie i w czymś tak z tych głuchołaz, a Ola grała w Koronie i jeszcze w czymś tam ze swoich Wadowic czy tam okolicy, także stwierdzenie że jest naszą wychowanką jest bardzo naciągane.
Odpowiedz cytując