Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline
#
17
15.09.2011, 09:44
Aga jest z Głuchołaz i przed Wisłą grała jeszcze w smsie i w czymś tak z tych głuchołaz, a Ola grała w Koronie i jeszcze w czymś tam ze swoich Wadowic czy tam okolicy, także stwierdzenie że jest naszą wychowanką jest bardzo naciągane.
FTC1899
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FTC1899
Znajdź inne posty napisane przez FTC1899