Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5126
Stary 15.09.2011, 09:06
Jeśli chodzi o Nuneza to ja jestem pozytywnie nastawiony do niego. Trzeba brć w jego przypadku, że Wisła to jego pierwszy europejski klub, a różnica w graniu między Ameryką (jedną i drugą), a Europą jest ogromna. Zauważcie, że każdy kto z tych kontynentów do nas przechodził pierwszą runde miał najsłabszą ze wszystkich jakie rozgrywał. Dotyczy to Marcelo, Chaveza, Diaza. Także pierwsze pół roku jest na przestawienie sie na bardziej twardy taktyczny futbool. Jeśli Nunez już w tej chwili dobrze się prezentuje to ja jestem przekonany że w następnej rundzie będzie wyglądał jeszcze lepiej.
Odpowiedz cytując