Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23669
Stary 15.09.2011, 09:05
DYRU napisał(a):Wyświetl post
orientuje się ktos czy w Fanatyku dostane replikę koszulki Wisły na ok 130 cm wzrostu? nie musi to byc najnowsza koszulka. Jaka jest mniej wiecej jej cena?
Kupiłem w niedawnym czasie ale na 146cm była najmniejsza coś ok 80zł
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)

ARMIA

BIAŁEJ
GWIAZDY
Odpowiedz cytując