Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
23669
15.09.2011, 09:05
DYRU
napisał(a):
orientuje się ktos czy w Fanatyku dostane replikę koszulki Wisły na ok 130 cm wzrostu? nie musi to byc najnowsza koszulka. Jaka jest mniej wiecej jej cena?
Kupiłem w niedawnym czasie ale na 146cm była najmniejsza coś ok 80zł
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW