Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#944
Stary 15.09.2011, 06:50
to zapewne jest kwestia dogadania się obu podmiotów, widać przy wejściu Cupiała do Wisły zabrakło nici porozumienia pomiędzy nim a TS.

Legia miała chyba podobny problem?
Odpowiedz cytując