|
"As Cracovii" hehehe Media robią gwiazdę z piłkarza, który jedynie z wolnych potrafi strzelać, a poza tym nic. Oglądam na Polsacie trochę tych meczów, głównie powtórki w ciągu tygodnia i muszę powiedzieć, że taką pytę gra sąsiadka, że ciężko tam wskazać gościa, którego można nazwać piłkarzem. Asów to tam nie ma. Jak nie zaczną grać choć ciutkę lepiej to nawet nie odczują braku. Wszystko jedno kto u nich gra i tak gra słabo. Ten klub musi mieć strasznie gęstą atmosferę wewnątrz, bo kto by do nich nie przyszedł gra poniżej możliwości.
|