Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13766
Stary 15.09.2011, 00:22
loozak84 napisał(a):Wyświetl post
O tym, że Zenit wyszedł 5(!) obrońcami w tym meczu. i że trener Zenitu to frajer bo nie zagrał otwartej piłki materiałem ludzkim jakiego nawet w połowie nie posiada Wisła
Napisałem ogólnie, że frajerzy. Jedyny pozytyw, to że Zenit ma głupszego trenera niż Wisła - Maaskant wyszedł tylko z czterema obrońcami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując