loozak84 napisał(a):

O tym, że Zenit wyszedł 5(!) obrońcami w tym meczu. i że trener Zenitu to frajer bo nie zagrał otwartej piłki materiałem ludzkim jakiego nawet w połowie nie posiada Wisła
|
Napisałem ogólnie, że frajerzy. Jedyny pozytyw, to że Zenit ma głupszego trenera niż Wisła - Maaskant wyszedł tylko z czterema obrońcami.