Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7603
Stary 14.09.2011, 23:50
Borek tłumaczył się licencją,która kupili od uefy,a całkowicie pominął zapisy ustawy.To niby co,prawo polskie ich nie obowiązuje?Poza tym,rzucenie argumentu,że co by było jakby grały 4 drużyny z Polski,przypomina powiedzonko o dziadku,babci i jej wąsach.Tak właśnie wygląda zagadywanie tematu bez odniesienia się merytorycznie do treści ustawy.Ramówka polsatu jako tłumaczenie g...mnie obchodzi.Skoro fanzolą w swoich programach o nieprzestrzeganiu prawa przez Polaków,to niech zaczną od siebie.
Odpowiedz cytując