Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7602
Stary 14.09.2011, 23:45
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A niby skąd Borek ma taką nterpetację? Ustawa tego nie precyzuje. To tak jakby stwierdzić że mecze Polaków na Euro mogą być kodowane a tylko jeden zostanie pokazany w kanale otwartym... ściema jakich mało

Żle zrozumiałeś. Chodzi o mecze pucharowe polskich drużyn. Co by był gdybyśmy mieli 4 drużyny w pucharach i wszystkie grały by o jednej godzinie. W ustawie napisane jest, że minimum jeden mecz w kolejce. NIe można do tego porównać drużyny narodowej ponieważ to jest jedna drużyna i jej mecze nie kolidują z innymi.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując