crazykaro napisał(a):

|
A niby skąd Borek ma taką nterpetację? Ustawa tego nie precyzuje. To tak jakby stwierdzić że mecze Polaków na Euro mogą być kodowane a tylko jeden zostanie pokazany w kanale otwartym... ściema jakich mało
|
Żle zrozumiałeś. Chodzi o mecze pucharowe polskich drużyn. Co by był gdybyśmy mieli 4 drużyny w pucharach i wszystkie grały by o jednej godzinie. W ustawie napisane jest, że minimum jeden mecz w kolejce. NIe można do tego porównać drużyny narodowej ponieważ to jest jedna drużyna i jej mecze nie kolidują z innymi.