crate digger napisał(a):

TAK APROPOS DLA WALCZĄCYCH O BIAŁĄ GWIAZDĘ NA KOSZULKACH PIŁKARZY.
Jesli TS zbankrutuje, syndyk zlicytuje prawa do herbu. CZYLI... JAK ZBANKRUTUJE TS będziecie mieli co chcecie
|
nie sądzę, bo nie chodzi o umieszczenie herbu TS Wisła na koszulkach (które jest znakiem zastrzeżonym), a o Białą Gwiazdę (której chyba nie da się zastrzec)