Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6878
Stary 14.09.2011, 22:05
Fajny temat, tylko nazwę by mu się przydało zmienić na Hyde Park. Mamy tu dyskusję o proteście, Małeckim, personalne pociski, dywagacje nad wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielakanocnymi i inne cuda, również motoryzacyjne. Brakuje mi przepisów kulinarnych, może ktoś poratuje?

Odpowiedz cytując