|
Fajny temat, tylko nazwę by mu się przydało zmienić na Hyde Park. Mamy tu dyskusję o proteście, Małeckim, personalne pociski, dywagacje nad wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielakanocnymi i inne cuda, również motoryzacyjne. Brakuje mi przepisów kulinarnych, może ktoś poratuje?
|