Oglądając dziś Trabzonspor z Interem wreszcie zrozumiałem

Graczy klasy Brożków to my musimy mieć na ławce, gracze pokroju Arka nie mają być ostoją defensywy tylko jej uzupełnieniem - wtedy pogramy w CL, jeszcze parę lat i doczekamy się ale musi być FREKWENCJA - a Mały niestety nie pomaga