Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5121
Stary 14.09.2011, 21:56
Gradzik napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Nunez jest zbyt wolny i słaby fizycznie. Poza tym naprawdę nieźle. Ale wspomniane braki go dyskwalifikują.
Nom to, żeś "pojechał". Do Nuneza bym się bardziej przyczepił o to co siedzi w jego głowię, facet ma jakieś obawy do bardziej ryzykownych podań, ale nie siła i szybkość, te aspekty u niego są zdecydowanie bardziej na plus.
Odpowiedz cytując