Gradzik napisał(a):

|
Wg mnie Nunez jest zbyt wolny i słaby fizycznie. Poza tym naprawdę nieźle. Ale wspomniane braki go dyskwalifikują.
|
Nom to, żeś "pojechał". Do Nuneza bym się bardziej przyczepił o to co siedzi w jego głowię, facet ma jakieś obawy do bardziej ryzykownych podań, ale nie siła i szybkość, te aspekty u niego są zdecydowanie bardziej na plus.