Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK
Offline
#
6875
14.09.2011, 21:49
Po co ta cała napinka, to nie jest temat żeby oceniać czy Małecki miał rację czy nie (moim zdaniem nie
). Ale żeby nie było OT byłem dziś po bilety i słaaaaaaaabo widzę jutrzejsza frekwencję. Co jest do ....y nędzy ? Pierwszy mecz w LE, przeciwnik niczego sobie, pogoda prawdopodobnie dobra, godzina wspaniała - chyba parafrazując klasyka P. Ćwielonga - to nie są dobre warunki do oglądania meczu
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
whistar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do whistar
Znajdź inne posty napisane przez whistar