Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6875
Stary 14.09.2011, 21:49
Po co ta cała napinka, to nie jest temat żeby oceniać czy Małecki miał rację czy nie (moim zdaniem nie ). Ale żeby nie było OT byłem dziś po bilety i słaaaaaaaabo widzę jutrzejsza frekwencję. Co jest do ....y nędzy ? Pierwszy mecz w LE, przeciwnik niczego sobie, pogoda prawdopodobnie dobra, godzina wspaniała - chyba parafrazując klasyka P. Ćwielonga - to nie są dobre warunki do oglądania meczu
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując