Jaroo1 napisał(a):

|
No własnie szanujmy sie wiec po co do goscia wyjezdzasz od syneczkow i kreowania sie na fanatyka. Nie znasz go wiec po kiego wala go pouczasz jakby byl jakims cieciem
|
Bo zachowuje się jak dzieciak i cieć zarazem, wypisując pierdoły. Tylko go pouczyłem, że fanatyzm to nie tylko postawa w necie i chodzenie na Gwiazdę ale też szereg innych spraw. Nie zauważam tu wielkiej napinki, wybacz.
Do zobaczenia na meczu
