Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6868
Stary 14.09.2011, 21:22
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Nie tak dawno na spotkaniu z Lechem uwidocznił się podział i nie z winy ludzi zasiadających na sektorze G.
Oczywiscie ze nie, na G siedza tylko nieomylni i zawsze majacy cala racje Idz spac chlopcze w koncu bo pitolisz 100 razy gorzej niz Malecki.
DysoN
Odpowiedz cytując