KOALIK napisał(a):

|
Nie tak dawno na spotkaniu z Lechem uwidocznił się podział i nie z winy ludzi zasiadających na sektorze G.
|
Oczywiscie ze nie, na G siedza tylko nieomylni i zawsze majacy cala racje

Idz spac chlopcze w koncu bo pitolisz 100 razy gorzej niz Malecki.