Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
5120
14.09.2011, 21:19
Wg mnie Nunez jest zbyt wolny i słaby fizycznie. Poza tym naprawdę nieźle. Ale wspomniane braki go dyskwalifikują.
NA ZAWSZE WISŁA
Gradzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gradzik
Znajdź inne posty napisane przez Gradzik