Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6867
Stary 14.09.2011, 21:18
fialo napisał(a):Wyświetl post
KOALIK syneczku, zbastuj trochę, bo się Ciebie czytać nie da. Kreujesz się na superhiper fanatyka, a ciekawe na ilu wyjazdach byłeś, bo powinieneś wiedzieć, że fanatyzm nie objawia się tylko w chodzeniu na Gwiazdę oraz .......nieciu sobie niefortunnych słów Małeckiego w podpis.

Szanujmy siebie nawzajem, jedni są potrzebni drugim i na odwrót skończmy z podziałami.

Co do cen pełna zgoda z vote-for-mikey. i liczę na świetna zabawę na meczu, tottenham jest świetnym przykładem
Nie tak dawno na spotkaniu z Lechem uwidocznił się podział i nie z winy ludzi zasiadających na sektorze G. Na nikogo nie kreuje się, tylko stwierdzam fakty, że sektor E nie jest ważniejszy od sektora C (jak chcą bywalcy trybuny wzdłuż długości boiska).
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.09.2011 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując