fialo napisał(a):

KOALIK syneczku, zbastuj trochę, bo się Ciebie czytać nie da. Kreujesz się na superhiper fanatyka, a ciekawe na ilu wyjazdach byłeś, bo powinieneś wiedzieć, że fanatyzm nie objawia się tylko w chodzeniu na Gwiazdę oraz .......nieciu sobie niefortunnych słów Małeckiego w podpis.
Szanujmy siebie nawzajem, jedni są potrzebni drugim i na odwrót skończmy z podziałami.
Co do cen pełna zgoda z vote-for-mikey. i liczę na świetna zabawę na meczu, tottenham jest świetnym przykładem
|
Nie tak dawno na spotkaniu z Lechem uwidocznił się podział i nie z winy ludzi zasiadających na sektorze G. Na nikogo nie kreuje się, tylko stwierdzam fakty, że sektor E nie jest ważniejszy od sektora C (jak chcą bywalcy trybuny wzdłuż długości boiska).