palikot napisał(a):

wiec pisze lepsze 10 tys ludzi ktorzy wiedzą dla kogo przyszli a nie 20, 30 tysiecy leszczy i rodzinek z maluszkami, czyli idąc za słowami Małeckiego, bo okazuje sie ze czesciowo miał racje.
Na Zagłebiu was nie było na Lechii też...
|
Chyba trochę przeginasz gówniarzu... Ciesz się że rodzice Ci dali na wejściówkę i możesz poszaleć w necie... Masz szczęście że teraz nie da się przejść między sektorami, bo kiedyś któryś z "dziadków" by się do Ciebie przeszedł z np siódemki i dostałbyś z liścia...