Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6865
Stary 14.09.2011, 21:12
palikot napisał(a):Wyświetl post
wiec pisze lepsze 10 tys ludzi ktorzy wiedzą dla kogo przyszli a nie 20, 30 tysiecy leszczy i rodzinek z maluszkami, czyli idąc za słowami Małeckiego, bo okazuje sie ze czesciowo miał racje.

Na Zagłebiu was nie było na Lechii też...
Chyba trochę przeginasz gówniarzu... Ciesz się że rodzice Ci dali na wejściówkę i możesz poszaleć w necie... Masz szczęście że teraz nie da się przejść między sektorami, bo kiedyś któryś z "dziadków" by się do Ciebie przeszedł z np siódemki i dostałbyś z liścia...
Odpowiedz cytując