KOALIK syneczku, zbastuj trochę, bo się Ciebie czytać nie da. Kreujesz się na superhiper fanatyka, a ciekawe na ilu wyjazdach byłeś, bo powinieneś wiedzieć, że fanatyzm nie objawia się tylko w chodzeniu na Gwiazdę oraz .......nieciu sobie niefortunnych słów Małeckiego w podpis.
Szanujmy siebie nawzajem, jedni są potrzebni drugim i na odwrót skończmy z podziałami.
Co do cen pełna zgoda z vote-for-mikey. i liczę na świetna zabawę na meczu, tottenham jest świetnym przykładem
