|
Myślę, że jakby były chęci ze strony SA, to spokojnie dałoby się dogadać. A nawet, jeśli nie, to sama biała gwiazda raczej zastrzeżonym znakiem handlowym nie jest i wprowadzenie jej na koszulki nie powinno być problemem. Tylko, że tych chęci brakuje, z powodów dla mnie, szczerze mówiąc, niezrozumiałych.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|