Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6862
Stary 14.09.2011, 20:57
palikot napisał(a):Wyświetl post
A po co?
Piszesz do mnie, że niby nie byłem na tych spotkaniach... W dodatku w liczbie mnogiej. Czasy używania liczby mnogiej do jednej osoby skończyły się...

Dopisek:

Nie odpowiadam za ludzi z sektora C, którzy chodzą na wybrane mecze, ale jeśli już się pojawią, to i tak bardziej wiedzą o co w tym chodzi, niż zdecydowana większość sektora E.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.09.2011 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując