Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6860
Stary 14.09.2011, 20:49
palikot napisał(a):Wyświetl post
To tylko połowa... pytajmy także "fanatyków" z "C" Gdzie jesteście? Na Lechii was nie było, na Zagłebiu też...wiec zaoszczedziliscie na bilet na Odense... prawda czy nie?

Po co dzielic kibicow na sektory czy na to czy spiewaja czy nie? Podzielmy inaczej:
na tych co Wisłe w sercu mają, i ci co sie na nia wypinają... Macie Wisłę w dupie bo nie macie 45 zł na bilet? żeby wypełnić dwa sektory za bramką? Jakby była liga mistrzów to na bank wszyscy znaleźliby 3 krotność tego co jest teraz na Odense, ale kwestia czy sie jest kibicem, czy leszczem
Mam Ci pokazać karnet na całą rundę jesienną na sektor C oraz bilety ze wszystkich meczy pucharowych z moimi danymi? Nie odpowiadam za innych.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.09.2011 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując