Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6849
Stary 14.09.2011, 19:44
Wombatrom napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że przed meczem z Litexem też nie było kolejek a stadion był prawie pełny..
Przeciez przed Litexem były przez 2 dni kolejki az pod ulice Reymonta
Odpowiedz cytując