Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
6846
14.09.2011, 19:33
Info dla tych którzy martwią sie o bilety lub ich brak na Odense ;/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lety_od_11_00/
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik