Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19735
Stary 14.09.2011, 19:15
Wiślak z Azorów napisał(a):Wyświetl post
nie będą bo uefa zabrania...
A poza tym telebimy ciągle chyba są podpięte na krótko?
kornd napisał(a):Wyświetl post
Pewnie szkoda im było tych skórzanych foteli, które po każdym deszczu były przemoknięte.
Teraz jest 13 foteli, a poprzednio było 18 - to chyba trochę za mało.
Jest 14, było 18. Na towarzyskich meczach reprezentacji może być mało, w meczach o punkty wystarczająco. 7 rezerwowych, trener, asystent, II trener, trener bramkarzy, kierownik drużyny i dwaj masażyści.
.
Odpowiedz cytując