|
Wszyscy urodziliście się z genem Rutkowskiego ?
Wystarczy spojrzeć na kilkanaście wybranych postów użytkownika filemon by stwierdzić , że raczej nie jest to styl wypowiedzi 40 letniego gościa(bez urazy filemon)...
Nie wykluczam , że ktoś z rodziny dalszej czy bliższej ... , ale mimo wszystko niektórych wrodzona podejrzliwość sprowadza na manowce.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 14.09.2011 o godz. 18:50.
|