Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13751
Stary 14.09.2011, 18:47
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Prawdziwego Wiślaka (w tym przypadku dodatkowo piłkarza, który jest jednym z najlepszych w drużynie) wywala się z klubu, bo nie chce mu się dać wyższej pensji, gdyż na ta chwilę ma mniej niż słynne pampersy Kosowskiego, ale na utrzymywanie Garguły, do niedawna Wojciecha Ł., itp. (czyli na kontrakty powyżej 300 tys. euro) są środki. Polityka godna nagrody.
Ty naprawdę myślisz, że chodzi tylko o to, że Wisła nie chce mu dać podwyżki i dlatego chce się go pozbyć(notabene są to tylko domysły po artykule w Fakcie, który nie zawsze ma rację)?
Odpowiedz cytując