Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7589
Stary 14.09.2011, 18:36
Jestem ciekaw czy ITI będzie pokazywac mecze polskich drużyn w przyszłym sezonie w kanale otwartym bo jak nie to list Miklasa w przyszłym roku będzie można odebrac jako cyrk na kółkach jak cały ten kraj.
Odpowiedz cytując