filemon napisał(a):

A to już więcej szukania, ale zawsze możesz pójść do otwartego biura kandydata i spytać się
|
Czyżby kandydat wstydził się zaprezentować na tym forum swoje poglądy w tej sprawie

Jestem przekonany że zainteresowych tym tematem byłaby znacznie większa grupa osób

.
A poza tym myślę sobie że to jednak trochę tak nieładnie (żeby nie napisać tchórzliwie) rzucić na forum swoją reklamę wyborczą a w momencie zadania konkretnego pytania schować głowę w piasek. Nie jestem pewien czy taka postawa będzie się podobać potencjalnym wyborcom.
