Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13801
Stary 14.09.2011, 18:35
filemon napisał(a):Wyświetl post
A to już więcej szukania, ale zawsze możesz pójść do otwartego biura kandydata i spytać się
Czyżby kandydat wstydził się zaprezentować na tym forum swoje poglądy w tej sprawie Jestem przekonany że zainteresowych tym tematem byłaby znacznie większa grupa osób .
A poza tym myślę sobie że to jednak trochę tak nieładnie (żeby nie napisać tchórzliwie) rzucić na forum swoją reklamę wyborczą a w momencie zadania konkretnego pytania schować głowę w piasek. Nie jestem pewien czy taka postawa będzie się podobać potencjalnym wyborcom.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 14.09.2011 o godz. 18:40.