Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6842
Stary 14.09.2011, 18:35
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale jeżeli 8tys karnetów kogoś zadowala to ja nie wiem co napisać. Przypomnę tylko że na Amice z wyższymi cenami plany były aby sprzedać 15tys!!
No tak, plany były tylko sie skończyły i sprzedali cos lekko ponad połowe tego co planowali. Problem drogich biletów ich tez dotknął co mozna przeczytać na ich forum. Nie wspominając o frekwencji na hicie Amica - Wisła. Z tego co wyczytałem u nich, ceny na trybunie prostej są takie same jak u nas.

vote-for-mikey napisał(a):

Cytat:
Co do jutrzejszego meczu... na C mogły by być tańsze bilety, owszem, ale dajmy spokój. 45 zł to nie majątek.

Co cen w ogóle: 175 zł za karnet, 22 zł za Skonto, 31 zł za Liteks i 40 zł za APOEL, razem 268 zł na przestrzeni dwóch miesięcy. Nikt mi nie wmówi, że to były zabójcze pieniądze. Jeśli na pozostałe mecze w europejskich pucharach będą takie ceny jak na Odense to wszystkie mecze rundy jesiennej zamkną się w kwocie 403 zł. Lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień. 68 zł miesięcznie, 75 zł jeśli wypadnie jakiś PP na Reymonta. Nie wiem, może mało przeżyłem, młody, głupi i naiwny jestem ale czy to taki wielki problem, odkładać co tydzień 20 zł?
No tak, najlepiej podawać najtańsze ceny z jednego sektora na stadionie. Dlatego pewnie jutro będzie jeden sektor zapełniony w 85 % a na pozostałych gdzie bilety są drogie będą puchy.
Odpowiedz cytując