filemon napisał(a):

Startuje z listy Platformy (bodajże siódemka), co sam mogłeś sprawdzić
|
A to przepraszam. Szacunek

.
Wybacz kolego ale jeśli wydaje ci się że komukolwiek będzie się chciało sprawdzać z jakiej listy stratuje p. Wojciech Filemonowicz to gratuluję samopoczucia. Twoje nazwisko nieodmiennie kojarzy mi się z LSD i różnymi partyjkami wokół niego. O ile dobrze pamiętam to przez chwilę byłeś chyba nawet prezesem jakiegoś post-LSD tworu. Jak rozumiem zdecydowałeś się jednak bardziej na karierę w stylu Arłukowicza. Tyle tylko że oryginał staruje z 1 a Tobie bidoku dali tylko 24

Nie lubią cię

Będę niegrzeczny ale szczery: nie życzę Ci powodzenia w wyborach. Uważam mianowicie że im mniej takich "wędrowniczków" (Kazik ujął to kiedyś bardziej dosadnie) tym lepiej dla polskiej polityki.
PS: Naprawdę byłbym bardzo wdzięczny gdybyś zechciał zaprezentować nam w tym temacie swoje poglądy na temat "praw mniejszości seksualnych"