Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13800
Stary 14.09.2011, 18:30
filemon napisał(a):Wyświetl post

Startuje z listy Platformy (bodajże siódemka), co sam mogłeś sprawdzić
A to przepraszam. Szacunek .
Wybacz kolego ale jeśli wydaje ci się że komukolwiek będzie się chciało sprawdzać z jakiej listy stratuje p. Wojciech Filemonowicz to gratuluję samopoczucia. Twoje nazwisko nieodmiennie kojarzy mi się z LSD i różnymi partyjkami wokół niego. O ile dobrze pamiętam to przez chwilę byłeś chyba nawet prezesem jakiegoś post-LSD tworu. Jak rozumiem zdecydowałeś się jednak bardziej na karierę w stylu Arłukowicza. Tyle tylko że oryginał staruje z 1 a Tobie bidoku dali tylko 24 Nie lubią cię
Będę niegrzeczny ale szczery: nie życzę Ci powodzenia w wyborach. Uważam mianowicie że im mniej takich "wędrowniczków" (Kazik ujął to kiedyś bardziej dosadnie) tym lepiej dla polskiej polityki.
PS: Naprawdę byłbym bardzo wdzięczny gdybyś zechciał zaprezentować nam w tym temacie swoje poglądy na temat "praw mniejszości seksualnych"
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 14.09.2011 o godz. 18:39.