fan01 napisał(a):

"Wszyscy artyści wystąpią charytatywnie, a dochód z imprezy zasili finanse TS Wisła. "
Przecież kasa idzie na Wisłę. Jak to jest, ze co mecz za krakowską Wisłę życie byście dali, a przy widmie bankructwa 45 złotych to jest duzo za duzo jak na ta wielka miłość........
|
TAK APROPOS DLA WALCZĄCYCH O BIAŁĄ GWIAZDĘ NA KOSZULKACH PIŁKARZY.
Jesli TS zbankrutuje, syndyk zlicytuje prawa do herbu. CZYLI... JAK ZBANKRUTUJE TS będziecie mieli co chcecie