Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#940
Stary 14.09.2011, 18:26
fan01 napisał(a):Wyświetl post
"Wszyscy artyści wystąpią charytatywnie, a dochód z imprezy zasili finanse TS Wisła. "

Przecież kasa idzie na Wisłę. Jak to jest, ze co mecz za krakowską Wisłę życie byście dali, a przy widmie bankructwa 45 złotych to jest duzo za duzo jak na ta wielka miłość........

TAK APROPOS DLA WALCZĄCYCH O BIAŁĄ GWIAZDĘ NA KOSZULKACH PIŁKARZY.

Jesli TS zbankrutuje, syndyk zlicytuje prawa do herbu. CZYLI... JAK ZBANKRUTUJE TS będziecie mieli co chcecie
Odpowiedz cytując