palikot napisał(a):

|
Na Ligowe poszło ponoć 8-9 tys... to źle?
|
Sorry ale jeżeli 8tys karnetów kogoś zadowala to ja nie wiem co napisać. Przypomnę tylko że na Amice z wyższymi cenami plany były aby sprzedać 15tys!!
mikey- głupie wyliczenia głupie porównania. bo jak jest ojciec i ma rodzinę to najpierw myśli o niej a nie o swoim hobby. i dlaczego nie dać biletów po 70zł wtedy byś tygodniowo tylko 30 odkładał